SPN Logistics

SPN Logistics

PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA, OPTYMALNE PROCESY

Transport kontenerów

JESTEŚMY WSZĘDZIE - WE ARE WORLDWIDE

Transport kontenerów. Dostępne drogi spedycji

Kontenery to jedno najpraktyczniejszych rozwiązań transportowych. 

Pozwalają na optymalizację kosztów transportu i przeładunku. Ich normowane parametry umożliwiają bezproblemową współpracę różnych urządzeń w portach i magazynach na całym świecie.

Obsługujemy następujące ścieżki spedycyjne:

 • przewóz kontenerów drogą morską
 • przewóz kontenerów drogą lądową
 • przewóz kontenerów koleją

POŁĄCZENIE TRADYCJI Z INNOWACYJNOŚCIĄ

Kontenery - spedycja morska

Kontenery cieszą się sporą popularnością dzięki swoim wymiarom i pakowności. Przedsiębiorców kusi także stosunek ceny do ilości towaru, jaką można przewieźć jednorazowo. Niestety, nie wszystkie kontenerowce mogą z łatwością odbierać pakunki z terminali.

Największe statki cumują w największych portach, dlatego często konieczne jest dostarczenie do nich towaru za pomocą mniej pakownych kontenerowców – tzw. feederów.

MNIEJ OGRANICZEŃ - WIĘCEJ KORZYŚCI

Transport kontenerów. Spedycja kolejowa

Brak konieczności stania w korkach, prawie nieistniejące opóźnienia i wysoka ładowność daje kolei przewagę nad tradycyjnym, transportem drogowym. Według europejskich standardów maksymalne obciążenie kontenera w transporcie drogowym to 22 tony netto. Kolej przewyższa transport drogowy w ładowności – na kolei maksymalne obciążenie wynosi 26 ton netto.

OPTYMALIZACJA CZASU DOSTAWY

Drogowy transport kontenerów

Kontenery transportuje się droga lądową, umieszczając je na podwoziu kontenerowym zaopatarzonym w specjalne ramy. Waga oraz rozmiar kontenerów, które można przewieźć, zależy od przepisów obowiązujących w danym państwie. Maksymalna masa ładunku zazwyczaj waha sie od 22 do 24 ton (w transporcie cięższych kontenerów wykorzystywane sa ciągniki trzyosiowe).

Zaletami transportu drogowego kontenerów są:

 • szybka realizacja zlecenia
 • możliwość dostarczenia kontenera bezpośrednio do miejsca docelowego
 • relatywnie niski koszt transportu
 • duży wybór firm transportowych
 • bezpieczeństwo przewozu towarów 

Złóż zapytanie teraz!

  Administratorem danych osobowych jest SPN Logistics sp. z o.o z siedzibą ul. Kineskopowa 1, 05-500 Piaseczno. Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach dowiesz się z Polityki Prywatności.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204) od SPN Logistics sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Kineskopowej 1, 05-500 Piaseczno, KRS: 0000122875. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili cofnięta. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. O zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach dowiesz się z Polityki Prywatności.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych obejmujących mój nr telefonu dla celów marketingu bezpośredniego produktów i usług, wykonywanego przy pomocy telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (poprzez kontakt telefoniczny oraz sms) oraz przy pomocy automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) przez SPN Logistics sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Kineskopowej 1, 05-500 Piaseczno, KRS: 0000122875. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili cofnięta. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. O zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach dowiesz się z Polityki Prywatności.


  ZADZWOŃ TERAZ

  Nasz Doradca jest do Twojej dyspozycji

  NAPISZ DO NAS

  Odpowiadamy na każde zapytanie