SPN Logistics

SPN Logistics

WAŻNY ETAP - DUŻE DOŚWIADCZENIE

Przeładunki oraz obsługa portowa

STRATEGICZNIE OGRANICZONY CZAS MAGAZYNOWANIA

Przeładunek - optymalizacja procesów spedycyjnych

Dysponujemy dużymi mocami przerobowymi w portach morskich północnej Europy. Gdańsk, Gdynia, Hamburg czy Bremerhaven – to w tych portach od lat zajmujemy się operacjami przeładunkowymi, handling ponadgabarytów, cross – docking czy konsolidacja są dla nas chlebem powszednim.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, damy sobie radę z każdym ładunkiem! 

MAGAZYNY NASZYCH PARTNERÓW DO PEŁNEJ DYSPOZYCJI

Bezpieczne przechowanie przesyłki

Dzięki szeroko rozbudowanej sieci partnerów, mamy dostęp do magazynów i specjalistycznego sprzętu na całym świecie.

Państwa towar może bezpiecznie oczekiwać na odprawę/odbiór na składzie celnym.

Bezproblemowo możemy zorganizować przeładunek towaru wszelkiego typu ładunków znajdujących się w kontenerze lub na statku.

JESTEŚMY WSZĘDZIE - WE ARE WORLDWIDE!

Przeładunek - ogniwo transportu intermodalnego

Realizujemy przeładunek towarów, będący ważnym ogniwem transportu intermodalnego oraz wsparciem w chwilach kryzysowych dla przepływu towarów.

Dzięki współpracy z globalnymi partnerami, mamy dostęp do licznych magazynów i specjalistycznych pojazdów służących usprawnieniu transportu intermodalnego (zarówno gdy jest to planowane działanie, jak i awaria taboru) czy konsolidacji kilku małych ładunków w jeden duży – lub odwrotnie – gdy trzeba przenieść towary z dużego środka transportu do kilku mniejszych.

Złóż zapytanie teraz!

  Administratorem danych osobowych jest SPN Logistics sp. z o.o z siedzibą ul. Kineskopowa 1, 05-500 Piaseczno. Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach dowiesz się z Polityki Prywatności.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204) od SPN Logistics sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Kineskopowej 1, 05-500 Piaseczno, KRS: 0000122875. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili cofnięta. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. O zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach dowiesz się z Polityki Prywatności.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych obejmujących mój nr telefonu dla celów marketingu bezpośredniego produktów i usług, wykonywanego przy pomocy telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (poprzez kontakt telefoniczny oraz sms) oraz przy pomocy automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) przez SPN Logistics sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Kineskopowej 1, 05-500 Piaseczno, KRS: 0000122875. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili cofnięta. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. O zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach dowiesz się z Polityki Prywatności.


  ZADZWOŃ TERAZ

  Nasz Doradca jest do Twojej dyspozycji

  NAPISZ DO NAS

  Odpowiadamy na każde zapytanie