SPN Logistics

SPN Logistics

ROZWIŃ SKRZYDŁA

Transport lotniczy

SPEDYCJA LOTNICZA W POLSCE I NA ŚWIECIE

Koordynujemy i optymalizujemy wszystkie etapy

Gdy czas to pieniądz, a o sukcesie decydują niuanse. Prężnie rozwijający się transport lotniczy (także w Polsce) zyskał wielu zwolenników. Na całym świecie stale powstają nowe lub są modernizowane istniejące już porty lotnicze, nie tylko z myślą o  przewozach pasażerskich, ale i transporcie towarów.  Główne porty lotnicze w Polsce zlokalizowane są w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Łodzi. To właśnie z nich odbywają się operacje exportowe i importowe. Poza nimi obsługujemy także zagraniczne lotniska!

Dzięki współpracy z liniami i portami lotniczymi, mamy możliwość realizacji transportu lotniczego z europejskich miast takich jak: Frankfurt nad Menem, Berlin, Rotterdam, Amsterdam, Paryż. Jesteśmy otwarci na współpracę z naszymi wschodnimi sąsiadami.

Z NAMI ZAWSZE DO CELU

Wiedza i doświadczenie obejmujące cały świat

Kwalifikowana spedycja lotnicza – szansa na powodzenie biznesu. Stała współpraca z międzynarodową siecią agentów usprawnia zrealizowanie bezpiecznego i niezawodnego transportu lotniczego. Dużą zaletą wspólnych działań jest możliwość monitorowania przesyłki podczas jej podróży po świecie. Zapewniamy pełne wsparcie w wykonaniu odprawy celnej eksportowej i importowej oraz świadczymy usługi door to door. Spedycja lotnicza to nasza specjalność!

Coraz więcej przedsiębiorstw wykorzystuje nowe, świetne możliwości i chętniej zajmuje się biznesem na międzynarodową skalę. Pomagają w tym takie usługi jak świadczony przez nas transport lotniczy cargo. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się w jaki sposób organizujemy fracht i jak dokładnie przebiega kompleksowa spedycja drogą powietrzną.

ŚWIAT W TWOIM ZASIĘGU

Export i import cargo na szeroką skalę

Chiny, Indie, Tajwan, Korea, Malezja, Wietnam, Japonia, Singapur – to tylko niektóre z destynacji, w których zapewniamy niezawodny serwis. Zarówno import, jak i eksport towarów na odległe kontynenty – do Azji, Afryki czy obu Ameryk – wymaga trafnego zdefiniowania rozwiązań znanych z rynku krajowego i europejskiego. 

Spedycja lotnicza w Polsce jest realizowana z największych lotnisk zlokalizowanych w różnych zakątkach kraju. Dzięki temu przesyłka i odbiór towarów, nierzadko mających trafić do bardzo odległych państw, są ułatwione, a przy tym opłacalne biznesowo.

Wybór cargo jest o tyle trafny, że polskie i europejskie porty lotnicze są dobrze przystosowane do jego obsługi. Dzięki temu przeprowadzanie działań lotniczych jest w pełni bezpieczne, szybkie i maksymalnie sprawne.

TO CI SIĘ OPŁACA

Najlepsze stawki na transport lotniczy i intermodalny!

Bezpieczeństwo i efektywność – zdecyduj się na transport cargo i nie martw się o towar. My się wszystkim zajmiemy. Dysponujemy szeroką siecią partnerów zarówno w wielofazowym transporcie multimodalnym, jak i w mniej złożonym, jednoetapowym transporcie. Jeśli macie Państwo wątpliwości co do opłacalności eksportowania lub importowania towarów z danego kraju, warto skorzystać z naszego wsparcia. Skontaktujemy się ze specjalistami i wspólnie oszacujemy, na jakie zyski możecie liczyć. Z nami niestraszny transport do i z najdalszych lub najmniej oczywistych stron świata. 

Wiemy, jak bardzo ważne w biznesie jest zaufanie i pewność frachtu. Dlatego – podobnie jak w dziedzinie transportu drogowego, kolejowego czy morskiego – zbudowaliśmy szeroką sieć sprawdzonych partnerów, z którymi realizujemy globalne zlecenia.

Powierzony nam towar jest stale monitorowany, dlatego zarówno Państwo, jak i my mamy pewność co do położenia ładunku i jego stanu. 

Spedycja lotnicza znacząco skraca czas przetransportowania przesyłki – jej terminowość wyróżnia się na tle innych form transportu. Aby realizacja zadania odbyła się planowo, kompleksowo zajmujemy się formalnościami. Nie musisz martwić się procedurami celnymi i dokumentacją. 

Złóż zapytanie teraz!

  Administratorem danych osobowych jest SPN Logistics sp. z o.o z siedzibą ul. Kineskopowa 1, 05-500 Piaseczno. Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach dowiesz się z Polityki Prywatności.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204) od SPN Logistics sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Kineskopowej 1, 05-500 Piaseczno, KRS: 0000122875. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili cofnięta. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. O zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach dowiesz się z Polityki Prywatności.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych obejmujących mój nr telefonu dla celów marketingu bezpośredniego produktów i usług, wykonywanego przy pomocy telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (poprzez kontakt telefoniczny oraz sms) oraz przy pomocy automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) przez SPN Logistics sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Kineskopowej 1, 05-500 Piaseczno, KRS: 0000122875. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili cofnięta. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. O zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach dowiesz się z Polityki Prywatności.


  ZADZWOŃ TERAZ

  Nasz Doradca jest do Twojej dyspozycji

  NAPISZ DO NAS

  Odpowiadamy na każde zapytanie