SPN Logistics

SPN Logistics

WSZYSTKIE DROGI PROWADZĄ DO CELU

Transport drogowy

DOŚWIADCZENIE I PARTNERSTWO

Transport samochodowy. Najpopularniejszy w Europie

Nasz specjalista od spedycji międzynarodowej chętnie odpowie na wszystkie pytania i doradzi w doborze odpowiedniego środka transportu do wymagań, potrzeb i optymalizacji  przewozu ładunku.

Realizowana przez nas spedycja ładunków w transporcie drogowym opiera się na współpracy z partnerami cieszącymi się dobrą renomą i zaufaniem na rynku usług transportowych. Nasz klient może być pewien, że jego ładunek zostanie podjęty bez względu na objętość czy wagę i dostarczony do celu na czas.

Wykonujemy również przewóz drobnicowy. Obsługujemy głównie obszar Europy oraz krajów bliskiego wschodu. Na tabor samochodowy naszych partnerów składają się pojazdy przystosowane do ładunku każdego typu – od busa potocznie zwanego „blaszką” po naczepy MEGA czy zestawy przestrzenne.

Podstawowym serwisem oferowanym przez nas w spedycji i transporcie drogowym są dostawy na terenie Europy środkowej i zachodniej. Dysponujemy dużą ilością pojazdów należących do naszych partnerów na terenie całego starego kontynentu. Naszym klientom zapewniamy również ekspresowe dostawy na terenie całej Polski.

Ładunki bezpiecznie trafiają do celu!

Niezawodnie i profesjonalnie dzięki partnerom

Masz do przewiezienia ładunek „na już”? Nie zwlekaj, zadzwoń, by poznać możliwości transportu Twojego ładunku. Odpowiadamy za dobranie środka transportu dla Państwa ładunku oraz podstawienie go w odpowiednim miejscu i w określonym czasie. Naszym priorytetem jest optymalizacja kosztów i maksymalnie efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni ładunkowej. Wszystkie te działania mają na celu wykonanie operacji transportowej w najniższej możliwie cenie przy zachowaniu najwyższych standardów usług.

Naszym klientom oferujemy między innymi usługi transportu drogowego drobnicowego LTL oraz całopojazdowego FTL do niżej wymienionych destynacji. (O inne tereny, szczególnie te objęte konfliktami zbrojnymi, zapytaj naszego Doradcę): 

 • Turcja,
 • Gruzja,
 • Irak,
 • Iran,
 • Azerbejdżan,
 • Kazachstanu,
 • Uzbekistanu,
 • Turkmenistan,
 • Afganistan,
 • Mongolia.

Dobrze zorganizowany transport wschodni

Export i import kontenerowy i drobnicowy "z" i "na" Bliski Wschód

Usługi spedycji i transportu drogowego organizujemy szybko i niezawodnie dzięki szerokiej flocie środków transportu, dostępnej u naszych podwykonawców. W ich skład wchodzą pojazdy standardowe z naczepami typu:

 • firana,
 • plandeka,
 • MEGA.

oraz specjalistyczne/dedykowane z naczepami:

 • platforma,
 • izoterma,
 • chłodnia.

Oferujemy najlepszy serwis w transporcie drogowym (drobnicowym) do krajów spoza EU – wschodnioeuropejskich i azjatyckich. Obszar naszej działalności obejmuje również kraje Bliskiego Wschodu. Czekamy na zlecenie od Ciebie!

KONKURENCYJNE CENY

Najlepsze stawki na transport drogowy!

Organizujemy transport drogowy całopojazdowy i drobnicowy. Zajmujemy się profesjonalną spedycją także poza obszarem Unii Europejskiej!Naszym największym atutem sprzyjającym Twojej działalności jest możliwość dostosowania się do potrzeb wynikających z specyfikacji biznesu czy obszaru działania. Transport drogowy poza EU otwiera dotąd nieznane możliwości importu i eksportu towarów, a profesjonalnie zrealizowana spedycja międzynarodowa jest impulsem do efektywnego rozwoju przedsiębiorstwa.

Niezależnie od tego, czy transport ma być drobnicowy, czy całopojazdowy i czy trzeba zaopatrzyć pojazd np. w chłodnię albo platformę – zawsze stajemy na wysokości zadania, wykorzystując doświadczenie i szeroką sieć partnerów w realizacji zlecenia. Międzynarodowy transport drogowy wymaga wysokiego profesjonalizmu od kierowców, którym powierzamy Twój towar – i to gwarantujemy zarówno nowym, jak i stałym Klientom. 

Złóż zapytanie teraz!

  Administratorem danych osobowych jest SPN Logistics sp. z o.o z siedzibą ul. Kineskopowa 1, 05-500 Piaseczno. Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach dowiesz się z Polityki Prywatności.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204) od SPN Logistics sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Kineskopowej 1, 05-500 Piaseczno, KRS: 0000122875. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili cofnięta. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. O zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach dowiesz się z Polityki Prywatności.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych obejmujących mój nr telefonu dla celów marketingu bezpośredniego produktów i usług, wykonywanego przy pomocy telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (poprzez kontakt telefoniczny oraz sms) oraz przy pomocy automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.) przez SPN Logistics sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Kineskopowej 1, 05-500 Piaseczno, KRS: 0000122875. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili cofnięta. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. O zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach dowiesz się z Polityki Prywatności.


  ZADZWOŃ TERAZ

  Nasz Doradca jest do Twojej dyspozycji

  NAPISZ DO NAS

  Odpowiadamy na każde zapytanie