SPEDYCJA LOTNICZA W POLSCE I NA ŚWIECIE

Koordynujemy i optymalizujemy wszystkie etapy

 

 

 

lądowanie samolotu po przylocie do miejsca docelowego - spedycja lotnicza

Gdy czas to pieniądz, a o sukcesie decydują niuanse. Prężnie rozwijający się transport lotniczy (także w Polsce) zyskał wielu zwolenników. Na całym świecie stale powstają nowe lub są modernizowane istniejące już porty lotnicze, nie tylko z myślą o  przewozach pasażerskich, ale i transporcie towarów.  Główne porty lotnicze w Polsce zlokalizowane są w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Łodzi. To właśnie z nich odbywają się operacje exportowe i importowe. Poza nimi obsługujemy także zagraniczne lotniska!

Dzięki współpracy z liniami i portami lotniczymi, mamy możliwość realizacji transportu lotniczego z europejskich miast takich jak: Frankfurt nad Menem, Berlin, Rotterdam, Amsterdam, Paryż. Jesteśmy otwarci na współpracę z naszymi wschodnimi sąsiadami. 

Z NAMI ZAWSZE DO CELU

Wiedza i doświadczenie obejmujące cały świat.

 
samolot stoi w porcie i oczekuje na załadunek towarami do spedycji lotniczej

Kwalifikowana spedycja lotnicza – szansa na powodzenie biznesu. Stała współpraca z międzynarodową siecią agentów usprawnia zrealizowanie bezpiecznego i niezawodnego transportu lotniczego. Dużą zaletą wspólnych działań jest możliwość monitorowania przesyłki podczas jej podróży po świecie. Zapewniamy pełne wsparcie w wykonaniu odprawy celnej eksportowej i importowej oraz świadczymy usługi door to door. Spedycja lotnicza to nasza specjalność!

Coraz więcej przedsiębiorstw wykorzystuje nowe, świetne możliwości i chętniej zajmuje się biznesem na międzynarodową skalę. Pomagają w tym takie usługi jak świadczony przez nas transport lotniczy cargo. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się w jaki sposób organizujemy fracht i jak dokładnie przebiega kompleksowa spedycja drogą powietrzną.

ŚWIAT W TWOIM ZASIĘGU

Export i import cargo na szeroką skalę

 
paczki przygotowane do załadunku do samolotu przed frachtem lotniczym - spedycja lotnicza

Chiny, Indie, Tajwan, Korea, Malezja, Wietnam, Japonia, Singapur – to tylko niektóre z destynacji, w których zapewniamy niezawodny serwis. Zarówno import, jak i eksport towarów na odległe kontynenty – do Azji, Afryki czy obu Ameryk – wymaga trafnego zdefiniowania rozwiązań znanych z rynku krajowego i europejskiego. Spedycja lotnicza w Polsce jest realizowana z największych lotnisk zlokalizowanych w różnych zakątkach kraju. Dzięki temu przesyłka i odbiór towarów, nierzadko mających trafić do bardzo odległych państw, są ułatwione, a przy tym opłacalne biznesowo.

Wybór cargo jest o tyle trafny, że polskie i europejskie porty lotnicze są dobrze przystosowane do jego obsługi. Dzięki temu przeprowadzanie działań lotniczych jest w pełni bezpieczne, szybkie i maksymalnie sprawne.

TO CI SIĘ OPŁACA

Najlepsze stawki na transport lotniczy i intermodalny!

 
samolot oczekujący na załadunek przed frachtem lotniczym - spedycja lotnicza

Bezpieczeństwo i efektywność - zdecyduj się na transport cargo i nie martw się o towar. My się wszystkim zajmiemy. Dysponujemy szeroką siecią partnerów zarówno w wielofazowym transporcie multimodalnym, jak i w mniej złożonym, jednoetapowym transporcie. Jeśli macie Państwo wątpliwości co do opłacalności eksportowania lub importowania towarów z danego kraju, warto skorzystać z naszego wsparcia. Skontaktujemy się ze specjalistami i wspólnie oszacujemy, na jakie zyski możecie liczyć. Z nami niestraszny transport do i z najdalszych lub najmniej oczywistych stron świata. 

Wiemy, jak bardzo ważne w biznesie jest zaufanie i pewność frachtu. Dlatego – podobnie jak w dziedzinie transportu drogowego, kolejowego czy morskiego – zbudowaliśmy szeroką sieć sprawdzonych partnerów, z którymi realizujemy globalne zlecenia. Powierzony nam towar jest stale monitorowany, dlatego zarówno Państwo, jak i my mamy pewność co do połozenia ładunku i jego stanu. 

Spedycja lotnicza znacząco skraca czas przetransportowania przesyłki - jej terminowość wyróżnia się na tle innych form transportu. Aby realizacja zadania odbyła się planowo, kompleksowo zajmujemy się formalnościami. Nie musisz martwić się procedurami celnymi i dokumentacją. 

Złóż zapytanie teraz!


 


symbol telefonu - SPN Logistics spedycja międzynarodowa
symbol wiadomosci e-mail -  SPN Logistics spedycja międzynarodowa

WYBIERAJ OPTYMALNIE I OPŁACALNIE

Sprawdź wszystkie możliwości spedycji

 

Poznaj wszystkie flagowe usługi, które proponujemy naszym Klientom.

Tworząc strategię dla Twojego przedsięwziecia, korzystamy z praktyk i doświadczeń spedycyjnych naszej firmy i naszych sieci partnerskich. To prawdziwe mnożenie potencjałów specjalistów i rozwiązań. Szybko znajdziemy najlepszą drogę dla Twojego ładunku.